Сешанба, 21 апрель куни соат 18:00 да C.A.T. Science Accelerator 2.0 жамоалари учун “Стратегия жон сақлаш воситаси сифатида” мавзусидаги меҳмон вебинар ўтказилади.
Стратегия ўзи нима? Нега баъзи ташкилотлар муваффақиятли фаолият юритади, бошқалари эса йўқ? Ташкилотлар стратегиясининг бунга қандай алоқаси бор? Бу саволлар вебинарда кўриб чиқилади.
Спикер — Шаҳбоз Аҳмедов, Марказий Осиё минтақавий иқтисодий ҳамкорлик институтининг консультанти.
Шаҳбоз ташкилий етакчилик ва стратегик бошқарув бўйича Said Business School, Оксфорд университетининг битирувчиси, Вилли Брандт номидаги Давлат сиёсати мактабининг магистр даражасига ва Жаҳон иқтисодиёти ва дипломатияси университетининг халқаро муносабатлар бакалавр даражасига эга.

Гостевой вебинар с Шахбозом Ахмедовым
Во вторник, 21 апреля в 18:00, для команд C.A.T. Science Accelerator 2.0 пройдёт гостевой вебинар на тему: Стратегия, как инструмент выживания.
Что такое стратегия? Почему одни организации успешны, а другие нет? Какое отношение имеет к этому стратегия организаций? Эти вопросы будут рассмотрены на вебинаре.
Спикер — Шахбоз Ахмедов, консультант Института Центральноазиатского регионального экономического сотрудничества.
Шахбоз является выпускником Said Business School, Оксфордского университета по организационному лидерству и стратегическому управлению, имеет степень магистра Школы государственной политики имени Вилли Брандта и степень бакалавра международных отношений Университета мировой экономики и дипломатии.