Sizda startap uchun g‘oya yoki tayyor ilmiy ishlanma bor, biroq sizga tajribali murabbiylarning maslahati, strategik rivojlanish rejasi va mablag‘ kerakmi?
C.A.T. Science Accelerator 5.0. qanday qilib g‘oyangizni biznes-loyihaga aylantirishga yordam berishi mumkinligi haqida bilib oling.
Akselerator startaplari nimalarga ega bo‘ladi:
✅ loyihangiz uchun tuzilma / konstruktiv tanqid;
✅ Ilg‘or Texnologiyalar Markazining laboratoriyalari — O’zbekistondagi eng ilg‘or uskunalarda ishlash imkoniyati;
✅ ilm-fan, biznes, loyihalarni ishga tushirish sohasi ekspertlari va mentorlarining konsultatsiyalari;
✅ MVP — mahsulotning minimal ishchi versiyasini ishga tushirishga yordam;
✅ ta’lim dasturi va konsalting ko‘magi;
✅ sohalaringizda faoliyat ko‘rsatuvchi kompaniyalar bilan aloqalarni yo‘lga qo‘yish;
✅ loyihaning PR-ko‘magi;
✅ dastur yakunlanganidan keyin uzluksiz ko‘mak.
Akselerator dasturi mentorlar va tadbirkorlarning ko‘p yillik tajribasi va professional ko‘nikmalarini o‘z ichiga oladi. C.A.T. Science Accelerator beshinchi oqimining bir qismiga aylanish imkoniyatini qo‘ldan chiqarmang.

У вас есть идея для стартапа или готовая научная разработка, но вам нужен совет опытных наставников, стратегический план развития и финансирование?
Узнайте, как именно C.A.T. Science Accelerator 5.0. может помочь превратить вашу идею в бизнес-проект.
Что получают стартапы акселератора:
✅ структурирование / конструктивную критику идеи вашего проекта;
✅ работу в лаборатории Центра Передовых Технологий — уникальная возможность поработать на самом передовом в Узбекистане оборудовании;
✅ консультации экспертов и менторов в сфере науки, бизнеса, запуска проектов;
✅ помощь в запуске MVP — минимальной рабочей версии продукта;
✅ образовательную программу и консалтинговую поддержку;
✅ налаживание связей с компаниями в ваших сферах;
✅ PR поддержку вашего проекта;
✅ непрерывную поддержку после окончания программы.
Наша программа акселератора включает в себя многолетний опыт и профессиональные навыки менторов и предпринимателей. Не упустите возможность стать частью пятого потока C.A.T. Science Accelerator.