Ishtirokchilarning iltimosiga ko‘ra C.A.T. Science Accelerator 5.0 akseleratoriga arizalar qabul qilish muddati 10-martgacha (shu sanani ham o‘z ichiga olgan holda) uzaytirildi!
✅ O‘z biznes-g‘oyangizni amalga oshirish, akseleratsiyadan o‘tganlik haqida sertifikatga ega bo‘lish, 100 mln so‘m miqdorida mablag‘ olish va biznes-rejangizni Innovatsion rivojlanish vazirligining grant jamg‘armasi doirasida startaplar tanloviga taqdim etish imkoniyatini qo‘ldan chiqarmang!
👉 Qatnashish uchun arizani ushbu saytda berish mumkin: www.cat-sa.uz!
Ariza berishga ulgurib qoling!
❗️Eslatib o‘tamiz, C.A.T. Science Accelerator 5.0 ilmiy akseleratoriga 25-fevralgacha ariza berish mumkin.
🌱 Akseleratorga arizalar quyidagi yo‘nalishlar bo‘yicha qabul qilinadi:
• biotexnologiya;
• Ilm-fan sohasida IT va raqamli texnologiyalar;
✅ 7 ta loyiha 5 mlrd so‘mdan ortiq miqdorda mablag‘ olishga muvaffaq bo‘ldi.
Akseleratorda qatnashish bepul!
🌐 Arizalar 25-fevralgacha ushbu saytda qabul qilinadi: www.cat-sa.uz
Sizda startap uchun g‘oya yoki tayyor ilmiy ishlanma bor, biroq sizga tajribali murabbiylarning maslahati, strategik rivojlanish rejasi va mablag‘ kerakmi?
C.A.T. Science Accelerator 5.0. qanday qilib g‘oyangizni biznes-loyihaga aylantirishga yordam berishi mumkinligi haqida bilib oling.
Akselerator startaplari nimalarga ega bo‘ladi:
✅ loyihangiz uchun tuzilma / konstruktiv tanqid;
✅ Ilg‘or Texnologiyalar Markazining laboratoriyalari — O’zbekistondagi eng ilg‘or uskunalarda ishlash imkoniyati;
✅ ilm-fan, biznes, loyihalarni ishga tushirish sohasi ekspertlari va mentorlarining konsultatsiyalari;
✅ MVP — mahsulotning minimal ishchi versiyasini ishga tushirishga yordam;
✅ ta’lim dasturi va konsalting ko‘magi;
✅ sohalaringizda faoliyat ko‘rsatuvchi kompaniyalar bilan aloqalarni yo‘lga qo‘yish;
✅ loyihaning PR-ko‘magi;
✅ dastur yakunlanganidan keyin uzluksiz ko‘mak.
Akselerator dasturi mentorlar va tadbirkorlarning ko‘p yillik tajribasi va professional ko‘nikmalarini o‘z ichiga oladi. C.A.T. Science Accelerator beshinchi oqimining bir qismiga aylanish imkoniyatini qo‘ldan chiqarmang.
🌐 Qatnashishga arizani 25-fevralgacha akseleratorning http://www.cat-sa.uz saytida berishga shoshiling.
Biz C.A.T. Science Accelerator dasturiga to‘rtta qabulni amalga oshirdik va ilmiy biznes loyihalarni amalga oshirishga yordam berdik!
7 ta loyiha 5 mlrd so‘mdan ortiq summada mablag‘ olishga muvaffaq bo‘ldi.
💬 Ushbu havola bo‘yicha ishtirokchilarimizning fikr-mulohazalari bilan tanishing va ularning muvaffaqiyatli faoliyatidan ilhomlaning:
https://cat-sa.uz/
🤝 25-fevralgacha akselerator saytida beshinchi qabulga ariza berishga ulgurib qoling: http://www.cat-sa.uz!
Lucky Step jamoasining a’zolari o‘z faoliyatini endigina boshlagan startapchilar uchun Akselerator dasturini ishlab chiqishga va o‘tkazishga o‘z hissasini qo‘shgan tashkilotchilar va barchaga o‘z minnatdorchiligini bildiradi. Dasturning o‘tgan 6 oyi davomida mahsulot prototipini ishlab chiqishga va ilmiy mehnatimizni ishlab chiqarishga joriy etishga muvaffaq bo‘ldik. Endi barcha sa’y-harakatlarimizni va olgan ko‘nikmalarimizni loyihamizni rivojlantirishga yo‘naltiramiz, bu mamlakatimizda qandli diabetga chalingan ko‘plab kishilarning muammosi uchun yechimga aylanishiga umid qilamiz. Mahsulotimiz og‘riqni kamaytirishga va odamlarning hayot sifatini oshirishga xizmat qilishiga intilamiz.
C.A.T. Science Accelerator 5.0 ishtirokchilarini nimalar kutmoqda
Sizda 5 oy davomida quyidagilardan bepul foydalanish imkoniyati bo‘ladi:
🧪 Ilg‘or texnologiyalar markazining laboratoriyalari va ustaxonalari;
🤝 Har bir jamoa uchun ekspertlar va shaxsiy mentorlar bilan mentorlik sessiyalari;
🎓 Startaplar akseleratsiyasi bo‘yicha professional dastur.
Akseleratorning 3 ta finalchisi 100 mln so‘m miqdorida mablag‘ga ega bo‘ladi! Shuningdek finalchilarning hammasi Innovatsion rivojlanish vazirligining grantini olishga o‘z biznes-rejasini taqdim etishi mumkin.
❗️Arizalar 25-fevralgacha www.cat-sa.uz saytida qabul qilinadi.
🔬 C.A.T. Science Accelerator 5.0 ilmiy akseleratorida qatnashgan holda g‘oyangizni muvaffaqiyatli startap-loyihaga aylantiring! 🧫
✅ Akseleratorning 3 nafar finalchisi 100 000 000 so‘mdan mablag‘ga ega bo‘ladi!
Biz quyidagi yo‘nalishlar bo‘yicha loyihalardan arizalarni qabul qilamiz:
✅ Finalchilarning barchasi o‘z biznes-rejalarini Innovatsion rivojlanish agentligining startaplar tanlovida grant olish uchun taqdim etishlari mumkin.

По просьбам участников, срок приема заявок в C.A.T. Science Accelerator 5.0 продлевается до 10 марта (включительно)!
✅ Не упустите возможность реализовать свою бизнес идею, получить сертификат о прохождении акселерации, финансирование в размере 100 млн. сумов и подать бизнес-план на конкурс стартапов, в рамках грантового фонда Агентства Инновационного развития!
👉 Подать заявку на участие можно на сайте www.cat-sa.uz!
Успейте подать заявку!
❗️Напоминаем, что подать заявку в научный акселератор C.A.T. Science Accelerator 5.0 можно до 25 февраля.
🌱 Заявки в акселератор принимаются по следующим направлениям:
✅ 7 проектов уже получили финансирование на сумму более 5 млрд сум.
🌐 Заявки принимаются до 25 февраля на сайте: www.cat-sa.uz
У вас есть идея для стартапа или готовая научная разработка, но вам нужен совет опытных наставников, стратегический план развития и финансирование?
Узнайте, как именно C.A.T. Science Accelerator 5.0. может помочь превратить вашу идею в бизнес-проект.
Что получают стартапы акселератора:
✅ структурирование / конструктивную критику идеи вашего проекта;
✅ работу в лаборатории Центра Передовых Технологий — уникальная возможность поработать на самом передовом в Узбекистане оборудовании;
✅ консультации экспертов и менторов в сфере науки, бизнеса, запуска проектов;
✅ помощь в запуске MVP — минимальной рабочей версии продукта;
✅ образовательную программу и консалтинговую поддержку;
✅ налаживание связей с компаниями в ваших сферах;
✅ PR поддержку вашего проекта;
✅ непрерывную поддержку после окончания программы.
Наша программа акселератора включает в себя многолетний опыт и профессиональные навыки менторов и предпринимателей. Не упустите возможность стать частью пятого потока C.A.T. Science Accelerator.
🌐 Успейте подать заявку на участие до 25 февраля на сайте акселератора: http://www.cat-sa.uz!
Мы уже провели четыре набора программы C.A.T. Science Accelerator и помогли в реализации научных бизнес проектов!
7 проектов получили финансирование на сумму более 5 млрд сум.
💬 Ознакомьтесь с отзывами наших участников и вдохновитесь их успешной работой по ссылке:
https://cat-sa.uz/
🤝 Успейте подать заявку на участие в пятом потоке до 25 февраля, на сайте акселератора: http://www.cat-sa.uz!
Участники команды Lucky Step выражают огромную благодарность организаторам и всем, кто вложил свой труд в разработке и проведении программ Аксерелятора для начинающих стартаперов. За прошедшие 6 месяцев программы нам удалось разработать прототип продукта и внедрить наш научный труд в производство. Мы направим все усилия и полученные навыки в развитие нашего проекта, надеемся что это станет решением проблем многочисленных людей в нашей стране, страдающих сахарным диабетом. Стремимся к тому, чтобы наш продукт служил уменьшению боли и повышения качества жизни людей.
Что ждет участников C.A.T. Science Accelerator 5.0.
На протяжении 5 месяцев у вас будет бесплатный доступ к:
🧪 лабораториям и мастерским Центра передовых технологий;
🤝 менторским сессиям с экспертами и персональным менторам для каждой команды;
🎓 профессиональной программе акселерации стартапов.
3 финалиста акселератора получат финансирование по 100 млн сумов! Все финалисты смогут подать свой бизнес-план на получение гранта от Министерства инновационного развития.